Podzim 2019

21.9. (10-17h) LŮNO A SEXUALITA

Kamenná brána u Hodonína, ve spolupráci s Lubicou Šupovou (www.mysteriumbohyne.cz)

 

Ženská sexuální síla byla v minulosti nazývána mnoha jmény a nálepkami. Hříšná, nestoudná, nehodná projevu. Muži se jí báli a potlačovali jí. Ženy jí používaly k manipulaci, protože to byla jedna z mála cest, jak dosáhnout svého. 

 

Dnes se začínáme rozpomínat na to, že tato síla je ve své podstatě vždy nevinná. Její náboj je neutrální a je jen na nás, jakým způsobem jí používáme - zda k tvorbě věcí, které jsou v souladu s vyzařováním srdce, ku prospěchu našemu i celé společnosti nebo k tvorbě pokroucených vizí. 

 

Na tomto semináři poodhrneme závoj toho, jak nahlížíme na svou sexuální sílu. Používala jsi někdy tuto sílu, abys získala pozornost a lásku? Cítíš stud, když máš svou sexualitu plně projevit? Jaké energie tě oddělily od tvé divoké sexuální síly? Jak pohlížíš na sexuální vyzařování jiných žen? Všechny odpovědi nalezneme v svém lůně - v jeho prvních třech branách (vstup do joni, bod G a děložní čípek).

 

V čase podzimní rovnodennosti se na vás opět těším v náruči léčivého prostředí moravské Kamenné brány. 

Cena: 1.300,-Kč

Místo konání: Kamenná brána

Více info a přihlášky: herarosam@gmail.com, lubica.s@tiscali.cz

19.10. (11-17h) PLODNÝ ŽIVOT

Studio Hvězda, Praha Petřiny

Cokoli, co ve svém životě tvoříme - pracovní projekt, vztahy či děťátko - musí vyrůstat z výživné půdy našeho lůna. O semínko je třeba pečovat, zalévat jej a odstraňovat z jeho blízkosti plevel. Potom může ze semínka vyrůst rostlina či strom, které vydají své plody. 

 

Toužíš do svého života přivítat děťátko a chtěla bys mu nachystat v bříšku co nejpříjemnější "pokojíček"? Snažíš se o miminko již nějakou dobu a zatím se to nedaří? Možná máš pocit, že jsi již zkusila vše možné i nemožné a ze všeho snažení cítíš únavu a smutek…

 

Zkus proto věnovat tento čas na přípravu sama sobě, přijď se propojit s jinými ženami a svým vlastním lůnem - spojit se s jeho moudrostí a požádat jej o odpovědi, spojené s příchodem děťátka do tvého života. Povíme si také nějaké praktické tipy, spojené s bylinkami, ukážeme si masáž bříška pro domácí sebeléčení a jógové cviky, uvolňující oblast pánve. 

 

Seminář pro ženy, které: 

- uvažují o mateřství

- touží po děťátku a zatím se to nedaří

- ztratili děťátko a chtějí se otevřít novému těhotenství

Cena: 1.500,-Kč

Místo konání: Studio Hvězda, Křenova 11, Praha 6 - Petřiny

Více info: herarosam@gmail.com, tel. Studio Hvězda: 722.442.777

Neděle 20.10. je vyhrazena individuálním konzultacím, které vedu se svým mužem a zúčastnit se jich může - budeš-li si to přát - i Tvůj muž. 

 

 

16.11. (10-17h) OBŘAD UVOLNĚNÍ SMUTKU

Kamenná brána u Hodonína, ve spolupráci s Lubicou Šupovou (www.mysteriumbohyne.cz)

Pokud zažijeme nějakou bolest, zůstane uložená v našem těle, dokud ji neopláčeme a vědomě nepropustíme. Tento seminář nabízí bezpečný prostor pro ženy, aby mohly vyjádřit a uvolnit svá hluboká zranění. Může se jednat o zklamání ve vztahu, zlomené srdce, bolest spojenou s mateřstvím (potrat, těžkosti s početím), emoční či sexuální zneužití nebo ztrátu blízké osoby. Uvolnění smutku vytváří prostor pro obnovení důvěry v život, přináší lásku a lehkost. Naše ženské světlo opět začne zářit. 

 

Co můžeš očekávat:

  • Cestování léčivým kruhem 4 elementů (vody, země, ohně, vzduchu)

  • Pohybová/dechová cvičení k probuzení a vyléčení lůna

  • Vytvoření “mapy lůna” - mapy vnitřního prostoru lůna

  • Posvátný obřad pro uvolnění a vyjádření smutku

  • Tvořivou činnost

Cena: 1.300,-Kč

Místo konání: Kamenná brána

Více info a přihlášky: herarosam@gmail.com, lubica.s@tiscali.cz