Společně můžeme prodiskutovat a jemně obejmout témata z Vašeho života. Provedu Vás léčebným procesem, hlavním "pracantem'" jste však Vy sami - Vaše moudré tělo a duše ví vše. Vy jsi ti, kteří mají klíče, já jen pomáhám nalézt správné dírky, kam daný klíč pasuje. Jsem průvodkyní - pomůžu Vás posvítit si na témata, uložená hluboko v podvědomí, vnést jasnost do oblastí, kde se ztrácíte a máte pocit, že v nich vládne chaos. Společně přivoláme zpět Vaši sílu. Témata, se kterými můžeme pracovat, zahrnují rozličné životní oblasti - partnerské a rodinné vztahy, mateřství, sexualita, zdraví.

Používám sílu obřadů, meditací, jež nás napojují na oblast podvědomí, "cestování" do těla, vizualizace, voice dialogue, energetickou práci s tělem a léčivý dotek. Pomocí dotazování v meditativním stavu cestujeme do míst, kde se může nacházet energetický blok potlačených emocí a dávných vzpomínek - vzpomínek, které podvědomě řídí Váš život. Velkým pomocníkem nám jsou byliny, krystaly, vůně, dechová a energetická pohybová cvičení (tanec, třes, křik apod.) a ochránci z duchovní nebo živočišné říše (andělé, naši předci, totemová zvířata, Matka Boží, rozličné bohyně).

Cena za 1 hodinové sezení je 1.000,-Kč, za 2 hodiny - 1.600,-Kč. Při opakovaném setkání klesá cena na 900,-Kč/h. Konzultace může probíhat i přes Skype. *

Zároveň Vám nabízím v některých oblastech možnost zaslání léčivých obřadů v podobě mp3 a doprovodných informací, které můžete provádět v klidu a teple svého domova. Bližší informace naleznete v jednotlivých sekcích. Cena obřadu v elektronické podobě je 333,-Kč. Při těchto obřadech jsem s Vámi v domluvený čas přítomna na dálku.

Těším se na Vás!

* Pro matky samoživitelky, studentky a ženy ve finančních obtížích je možné cenu upravit.