Každé energetické, emoční a sexuální setkání zanechá otisk v našem lůně. Vědci potvrzují, že si neseme genetický otisk našich minulých vztahů až po dobu 7 let. Energetický otisk si však můžeme nést celý život, pokud se na něj vědomě nezaměříme a neuvolníme jej. Lůno je místem naší tvořivosti. Pokud je zraněné, zavřené nebo vystrašené, budeme často do svého života přitahovat negativní události nebo vztahy, stále znovu a znovu prožívat prvotní trauma. Zranění lůna se také přenáší epigenetickou DNA od našich předků. Často si v lůně neseme bolest, emoční, psychické či sexuální zneužití, která zažily naše matky a otcové.

Jsou pro Vás všechny vztahy, které udržujete, prospěšné? Přitahujete si do života "nezdravé" vztahy? Proč ten "pravý" stále nepřichází? Bojíte se, že svého partnera ztratíte? Dokážete mu zcela důvěřovat? Dokážete se mu zcela otevřít v běžných životních situacích i při milostném aktu? Za co se stydíte? Co byste svému partnerovi nikdy neřekli? Zažíváte potíže se vzrušením, orgasmem, problémy s intimitou po porodu? Toužíte prožívat každou vteřinu milování nebo převažují okamžiky "tak já si to tady dnes nějak odležím, aby byl klid ve vztahu"? Máte občas pocit, že tu "partner/-ka pro Vás není", nevidí, po čem toužíte?

Čím více cítíme a známe sami sebe, tím lépe to můžeme sdělit našim blízkým. Když do ztuhlejších míst tkáně našeho lůna začne proudit pozornost a láska, tkáň zjemní, změkne, začne citlivěji reagovat na dotek. Každý milimetr joni bude toužit po lásce. Někdy je třeba pracovat také s bolestí srdce. Je-li naše srdce zavřené, neotevře se ani naše lůno. Intimní život v tomto případě možná funguje (někdy to vypadá, že daní jedinci jsou dokonce výteční/-é milenci/-ky), ale “něco” zde chybí. Nikdy v tomto případě nedojde k oné posvátné alchymii, kterou prožitek milování může umožnit a zprostředkovat. Milování je přímá cesta ke Stvořiteli.

Nabízím Vám také mocný Obřad léčení zranění lůna v elektronické podobě (mp3) za cenu 333,-Kč. Součástí obřadu je má přítomnost na dálku. Tisíce let zneužívání sexuální (tvořivé) síly mužů, žen a dětí epigeneticky modifikovalo náš život a sexualitu a zaselo v nás emoce strachu, bezcennosti, zrady a smutku. Tento obřad uvolňuje bolest a přináší odpuštění. Můžete vyslovit všechny pocity studu, nenávisti, viny a strachu a nechat je rozpustit v soucitu Velké Matky. Budete cestovat 4 tvořivými elementy lůna - Zemí, Ohněm, Vzduchem a Vodou - a objevíte, jaké bolesti

i dary se v nich skrývají. Za každým objeveným stínem se nachází poklad.