Jaké to bylo u matky v bříšku? Cítili jste přijetí a slastné splývání s matkou nebo spíše nepohodlí, strach z toho,

co přijde? Mnoho našich vzorců chování, zdravotních a psychických problémů pramení z doby, kterou jsme prožili

u matky v děloze. Nyní máte jedinečnou možnost je spatřit a proměnit.

Návrat do lůna matky, kde se utváří naše kapacita vnímat a přijímat život,

je klíčem ke genetickému probuzení a léčení. Vědecké výzkumy potvrzují, že mnoho našich vzorců chování, zdravotních a psychických problémů pramení z doby, kterou jsme strávili u matky v děloze. V prenatálním období se daná témata doslova otiskla do našich genů a nervových drah. Tím, že se vrátíme do dané doby a uvolníme negativní otisky, můžeme přeprogramovat naši DNA a duši na život v lásce a hojnosti. 

Na této cestě do lůna máte jedinečnou možnost znovuprojít okamžikem početí, prenatálním obdobím a porodem, prožít radostné i traumatické pocity a emoce, obejmout je a uvolnit ze svého energetického systému. Poté reaktivujete svůj původní genetický otisk a zrodíte se do láskyplné náruče Velké Matky.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT:

  • Šamanský Obřad znovupočetí a znovuzrození do laskavého objetí Velké Matky

  • Cestování pomocí 4 elementů - Vzduchu (z této sféry přichází naše duše), Vody (v plodové vodě strávíme devět měsíců, prožíváme emoce vlastní i emoce své matky), Ohně (poprvé prožíváme sami sebe pomocí smyslů, prožíváme svou sexualitu a touhu naplnit svůj lidský potenciál) a Země (do hmotné dimenze se zrodíme) 

  • Jemná jóga pro uvolnění pánevní oblasti, dechová cvičení

  • Informace v pdf v rozsahu 70 stran

  • Tvořivé projekty - vytvoříte si šamanskou pupeční šňůru a placentu, abyste navázaly "nové spojení"

  • Léčení prvotních zranění

  • Podpora z mé strany v průběhu celého semináře

"Odvahu, podívat se jasně na svou minulost a přijmout aspekty své bytosti, jež jsme odložili, nalezneme uvnitř sebe samých. Vše, co je třeba udělat, je zavřít oči, jít dovnitř a zeptat se. Síla, kterou potřebujeme, se nachází uvnitř, ale ukáže se pouze, když naše touha změnit svůj život je silnější, než touha zůstat stejní."

Neale Donald Walsch - Hovory s Bohem 

 

Tento seminář můžete absolvovat z pohodlí svého domova, v ELEKTRONICKÉ PODOBĚ

Tuto transformační cestu můžete podniknout doma, ve svém tempu, trvá 30 dní. Po dobu jednoho měsíce cestujete 4 tvořivými elementy - každý týden jedním elementem a navracíte se do kouzelného prostředí dělohy své matky. Obdržíte cvičení pánevní přítomnosti. Na počátku každého týdne obdržíte elektronické podklady ve formátu mp3 a pdf. Nemusíte být v určitý čas na určitém místě, dobu cvičení a meditací si určujete sami. 

Cena webové verze: 3.700,-Kč. Pokud byste o ni měla zájem, neváhejte mne, prosím, kontaktovat.

"Tento seminář pro mě byl skutečně šamanským prožitkem. O svém prenatálním období jsem měla pouze matnou představu z útržků rozhovorů se svou matkou. Byla jsem překvapená, co jsem objevila a jak moc tyto prožitky dodnes ovlivňují můj život. V průběhu semináře jsem měla okamžik, kdy jsem se “sekla” a nechtělo se mi pokračovat. Za laskavé podpory Martiny, která mě situací obratně provedla, jsem se “znovuzrodila”. Cítím hluboký vděk a pokoru, děkuji."

Šárka